Daha Uzun Ve Zayıf Görünmek Isteyen Minyon Kadınlar Buraya!

Daha Uzun Ve Zayıf Görünmek Isteyen Minyon Kadınlar Buraya!

Daha uzun ve zayıf görünmek isteyen minyon kadınlar buraya!

Minyonluk çoğu yönden iyidir. Mesela daha genç görünürsünüz, her zaman daha tatlısınızdır. Ama ufak bir dikkat gerektiriyor. O da ne giydiğine dikkat etmek. Çünkü bazı seçimler sizi daha uzun gösterirken bazıları daha da kısa gösteriyor. Bunun için endişelenmenize gerek yok Bright Side ekibi sizin için doğru seçimleri yapmış!

İşte sizi daha uzun ve daha zayıf gösterecek o 7 tüyo! iyi okuyun hanımlar bu tüyolar hayat kurtarıcı!

Üstler ve etekler
Üstler ve etekler

Güzel görünmek istiyorsanız öncelikle proporsiyonunuza göre giyinmeniz gerektiğini unutmayın. Tişörtünüzü eteğinizin üstüne bırakırsanız bu gövdenizi daha uzun ve bacaklarınızı daha kısa gösterecektir. En iyisi tişörtü eteğin içine sokmak ya da kısa kesilmiş tişört giymek. Böylece daha uzun ve zayıf görüneceksiniz.

Kemerler ve ayakkabılar
Kemerler-ve-ayakkabılar

Bilekten bağlamalı ayakkabı ya da sandalet giymek istiyorsanız teninizin rengine en yakın olanı seçmeyi unutmayın. Ayakkabıda çarpıcı renkler bacaklarınızı daha kısa gösterir. Ayrıca geniş kemerlerden uzak durmalısınız. Kemer sizi bölmekle kalmayıp daha gövdenizi daha geniş gösterir. Bir elbise daha açık renk bir ayakkabı ve kemersiz sizi çok daha uzun ve zayıf gösterecektir.

Ceketler ve blazerlar
Ceketler ve blazerlar

Minyon kadınlar geniş, uzun ceketlerden, blazerlardan ve takımlardan uzak durmalıdır. Bunlar gözle görülür biçimde bacakları kısaltır. Tercihinizin üstünüze oturan, kısa olanlardan yana olmasında yarar var. Tabii eğer daha uzun görünmek istiyorsanız.
Ayrıca çanta seçimi de önemli. Her zaman daha küçük çantalar seçmeye yönelin. Sırt çantanız özellikle küçük olsun. Böylece daha güzel bir görüntü verirsiniz.

Hırkalar
Hırkalar

Uzun hırkalar, topuklu ayakkabıya gerek bırakmaksızın sizi daha uzun gösterecek harika bir çözümdür. Kesintisiz dikey bir çizgi vermek için tam ideal olan bu hırkaların büyük detaylarının ya da süslemelerinin olmamasına dikkat edin. Ayrıca en uzununu tercih ederseniz daha uzun gözükürsünüz.

Giyisiler
Giyisiler

Volümlü giyisiler en çok uzun kadınlarda iyi durur. Bu tür üstler minyon kadınları yere doğru yakınlaştırır ve olduğundan daha kısa gösterir. Bele oturan dar kıyafetler görüntünüzü yukarıya odaklayacak ve sizi daha uzun gösterecektir.

Kontrast ve tek renk
Kontrast-ve-tek-renk

Kıyafetteki açık renk üst ve koyu renk alt gibi zıt renkler silüetinizi ikiye böler ve daha kısa görünürsünüz. Ama aynı tonun devamını giydiğinizde gözle görünür bir şekilde uzun görüneceksiniz. Ve parlak, açık renk kıyafetlerin daha kalın geniş gösterdiğini unutmayın.

Kotlar ve üstler
Kotlar-ve-üstler

Yüksek bel, altı katlanmamış uzun kot, kısa üst işte size daha uzun bir görüntü! Bence bunları bir deneyin derim. Hiç bir şey kaybetmezsiniz! Hatta çok şey kazanırsınız!

Yorum
Paylaş

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Show Buttons
Hide Buttons