Güzellik Bakımlarına Tepki Olarak Bir Yıl Boyunca Tıraş Olmayan Blogger Morgan Mikenas

Güzellik Bakımlarına Tepki Olarak Bir Yıl Boyunca Tıraş Olmayan Blogger Morgan Mikenas

blogger-Morgan-Mikenas

Bir gün kıl, tüy ve ağda işlerinden çok sıkılan blogger Morgan Mikenas onları almaya son verdi. Bu yeni halini giderek daha çok seven genç kız, kadınların doğal halinin daha güzel olduğunu göstermek için ise bir yıl boyunca hiç tıraş etmediği bacaklarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Kadınların kendilerinden utanmamaları gerektiğini söyleyen ve zamanlarını ağda ve tıraş işleriyle öldürmesini istemeyen blogger diğer kadınları da böyle yapmaları için cesaretlendirmek istiyor ve “sizi mutlu eden şey ne ise sadece onu yapın” diyor.

Morgan Mikenas bir fitness blogger’ı…

1-yıldır-ağda-olmayan-kadın

40 bine yakın takipçisi olan genç kız, sosyal medya hesabından “neden tıraş olmuyorum?” isimli bir post paylaştı ve uzun zamandır tıraş etmediği bacaklarının ve koltuk altının fotoğraflarını paylaştı.

bakım-yapmayan-kadın

Paylaşımında 11, 12 yaşlarındayken kıllı bacaklara sahip olduğu için kendisiyle dalga geçildiğini ve ağlayarak eve döndüğünü belirtiyor.

Mikenas-“tüylerimi-tıraş-etmememin-ilk-sebebi-bu-işin-gerçekten-çok-fazla-zaman-alması

Bir video ile bu durumu açıklayan Mikenas, “tüylerimi tıraş etmememin ilk sebebi bu işin gerçekten çok fazla zaman alması” diyor.

epilasyon-kadın-tüyleri

Doğal güzelliğin sahiplenilmesi gerektiğini düşünen ve başka kadınları da cesaretlendirmek isteyen Morgan, tüylerinin uzadıkça çok daha yumuşak bir hale geldiğini de paylaşıyor.

güzellik-uğruna-kıllarını-almayan-blogger

“İnsanlara illa ki tüylerini uzatmaları gerektiğini söylemiyorum. Tek isteğim başkalarına kendilerini ne şekilde rahat hissediyorlarsa onu yapmaları için ilham vermek…”

güzellik-uğruna-kıllarını-almayan-blogger

Genç bloggerın bu paylaşımlarının ardından bazı takipçileri dürüstlüğü nedeniyle destek olurken bazıları da iğrenç göründüğünü söyledi.

 

traş-olmayan-blogger

Yorum
Paylaş

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Show Buttons
Hide Buttons