Oyuncak Fotoğrafçılığı | Toys Photography

Oyuncak Fotoğrafçılığı | Toys Photography

toys

Oyuncak fotoğrafçılığı nedir, Türkiyede oyuncak fotoğrafçılığı ve nereden başlanmalıdır gibi sorulara yanıt bulacağınız yazımızda bulabilirsiniz.

Evet oyuncak fotoğrafçılığı ülkemizde çok az kişi tarafından yapılmakta olan bir hobi sanatıdır. Oyuncak Figür fotoğrafçılığı ile neler yapılmakta olduğunu görmek için aşağıdaki fotoğraflara bakmanız, konu hakkındaki görseller size aslında olayı anlatacaktır.

Dünya genelinde oyuncak fotoğrafçılığı özellikle Amerika, Malezya ve Endonezya gibi ülkelerde çok ciddi iş çıkartan arkadaşlar var. Dünyada bu sanat Toys Photography hızla yayılan ve incelik isteyen bir iş haline geliyor.

Peki bu sanatı gerçekleştirmek için size hangi malzemeler gerekmektedir kısaca bundan bahsedelim. Artık hemen hemen herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar ile de yapabileceğiniz bu sanat dalına giriş yapabilirsiniz. Akıllı telefonunuzun seçmeli odak çekim özelliği sayesinde harika işler çıkarabilirsiniz. Bunun dışında Canon 650D gibi bir makinenizin olması da bu işte daha ciddi görüntüler yakalamanızı sağlayacaktır. Böyle bir fotoğraf makinenizin yanında kullanacağınız bir Makro Lens sayesinde aşağıdaki gibi görüntü yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. Hadi şimdi Oyuncak fotoğrafçılığıyla ilgili aşağıdaki fotoğraflarımıza bakalım.

Oyuncak Fotoğrafçılığı  Toys Photography

Yorum
Paylaş

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Show Buttons
Hide Buttons